Czy moje dane są bezpieczne?

Dane opiekunów i zwierząt oraz pliki są przechowywane na nowoczesnych serwerach. Kopia zapasowa danych jest wykonywana automatycznie każdego dnia. Twoje urządzenie łączy się z naszym programem za pomocą szyfrowanego protokołu przesyłania danych. Możesz być po prostu spokojny – znamy się na rzeczy.

Jak i gdzie mogę korzystać z programu?

System WETEA jest dostępny na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu (komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon) przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, z dowolnego miejsca na Ziemi. Masz pełną swobodę pracy. Korzystaj z niej.

Czy program daje takie same możliwości jak XP Klinika?

WETEA jest rozwijana we współpracy z praktykami, dla których szybkość i intuicyjność obsługi programu są najważniejszymi cechami programu. W konsekwencji nie znajdziesz w nim rozbudowanych i skomplikowanych funkcji oraz natłoku opcji, okienek i przycisków. Skupiamy się na tym, co najważniejsze w pracy weterynarza. WETEA ma za zadanie:

  • ułatwiać codzienną pracę w gabinecie;
  • działać bezbłędnie i stabilnie;
  • zapewniać maksimum bezpieczeństwa informacji;
  • oszczędzać czas i pieniądze.
  • Przekonaj się, czy tak jest naprawdę.

W jaki sposób płacę za korzystanie z programu?

To proste. WETEA jest dostępna dla każdego po uprzednim wykupie określonego abonamentu. Możesz przedłużać abonament co miesiąc, możesz również wykupić pakiet roczny – decyzja należy do Ciebie. Przyjmujemy płatności przelewem, na podstawie wystawionej faktury pro forma. Faktury wystawiamy po wpłynięciu należności na nasze konto.

W jaki sposób mogę przenieść dane z programu XP Klinika?

Procedura jest prosta – pobierz kopię zapasową danych z programu XP Klinika i zaimportuj ją do programu WETEA.

Jak często wykonywana jest kopia zapasowa danych?

Kopia zapasowa danych jest wykonywana automatycznie co trzy godziny każdego dnia. Dane możesz również pobrać samodzielnie z systemu w dowolnym momencie.

Czy za pomocą jednej licencji mogę obsługiwać wiele placówek?

Jedna licencja WETEA pozwala na zarządzanie jednym gabinetem. Możesz posiadać dowolną liczbę placówek (i tym samym licencji) i zarządzać nimi za pomocą jednego panelu. Nie komplikujemy spraw.

Czy program WETEA jest dostosowany do wymogów RODO?

Zdecydowanie tak. Tworząc WETEA stosowaliśmy od początku wytyczne art. 25 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, a zatem już w fazie projektowania systemu wdrożyliśmy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu skutecznej realizacji zasad ochrony danych.